Endüstri – çeşitli sektörlerde çözümler.

Her sektör kendi iç dinamiklerine sahiptir. Geniş ve yüksek direkli alan aydınlatmaları, yüksek tavan üretim tesisleri, antrepolar, limanlar ve havaalanları gibi birçok farklı alanda aydınlatma konusu her geçen gün daha fazla önem kazanmaktadır. Ürünlerimizin modülerliği, yüksek kalitesi, sağlamlığı ve işlevselliğiyle bağlantılı olarak olarak müşterilerimize ve iş ortaklarımıza konvansiyonel çözümlere kıyasla daha verimli çözümler önermekteyiz.

LED – parlak bir gelecek için.

Tasarım prensibimizi çekirdek bir bileşen (Yüksek Güçlü LED çip) şekillendirmektedir. LED teknolojisindeki son gelişmelere parallel olarak, kendimizi güncellemekte ve ürün gamımızı sürekli olarak genişletmekteyiz. Özelleştirilmiş aydınlatma çözümleri ile toplam güç tüketimi çarpıcı bir biçimde azaltılırken; proje gereksinimlerine bağlı olarak, optimum aydınlatma değerleri de reflektör yerine optik lens teknolojisi kullanımıyla elde edilmektedir.

Tasarım – yüksek dayanım için planlandı.

Tüm ürünlerimiz en tehlikeli koşullara karşı koyacak şekilde tasarlanmıştır. Bu ürünlerin aynı tasarım temelini paylaşması, tüm ürünlerimizin IP67 giriş koruma derecesi ve IK08 darbe dayanım derecesi gibi uluslararası standartları karşılamasını sağlar. En yüksek güvenlik gereksinimlerinin karşılanması gereken özel uygulamalar için ise geniş bir yelpazede ATEX sertifikalı ürünler öneriyoruz.

Services

Aydınlatma tasarım evresinden proje devreye alınma evresine kadar Lightbase müşterilere ve iş ortaklarına çözüm üretmeyi taahhüt eder. Tartışmasız ki, proje yönetimi ve teknik planlama firmaların çok fazla zamanını almaktadır. Bu nedenle, tecrübemiz dahilinde kapsamlı ve ayrıcalıklı aydınlatma proje desteği vermekteyiz.

Aydınlatma teknolojisindeki son gelişmelere uyum sağlamak proje sahipleri için karmaşık olabilir. Kilit müşterilere gelişmiş LED çözümlerimiz ile erişmeyi hedeflemekteyiz. Periyodik olarak, müşterilerimizin ve iş ortaklarımızın ürünlerimizin olası kullanım alanlarını keşfetmeleri ve teknik özelliklerini yorumlamaları için eğitim etkinlikleri düzenlemekteyiz.

İş stratejisi

Müşterilerimizle ve iş ortaklarımızla doğrudan ve yakın temasta olmak, her zaman iş stratejimizin en önemli yaklaşımlarından biri olmuştur. Ayrıca çift taraflı güven inşa etmek ve açık iletişim kurmak da firmamız için büyük önem taşımaktadır. Organizasyonumuz, tüm dünyaya bölge sınırlaması olmaksızın aydınlatma hizmeti sağlamak üzere başarıyla yapılandırılmıştır.

Hakkımızda

2000’lerin başından bu yana, LED teknolojisinin mücadeleci dünyasının tamamen farkındayız ve bilgi birikimimizi bu doğrultuda geliştirmeye odaklandık. Lightbase olarak, tüm araştırma aktivitelerimizi güncel teknikler doğrultusunda yürütmekte ve sürdürülebilirlik kriteri esaslı enerji verimliliğine sahip projeler gerçekleştirmekteyiz. Kuruluşumuzdan bu yana, misyonumuz ve sorumluluk bilincimiz anlamında geçmişteki, devam eden ve gelecekteki projelerimize yakın ilgi göstermekteyiz.

Our History

 • 2017 Refitting of all BMW production plants in Germany
  2017 Est. of Lightbase Turkey
 • 2016 Apron floodlighting tender awarded for the largest airport in construction: Istanbul Grand Airport
  2016 Special solutions developed for food production and agricultural applications
 • 2015 Security glass cover based on the modular system design available for large area and airport illumination
 • 2014 FB-Lighting operates as Lightbase Projects and becomes strategic alliance partner
 • 2013 Est. Lightbase GmbH Headquarter for International Sales
 • 2012 Start of OEM based manufacturing
 • 2011 Est. Lightbase Europe GmbH
  2011 Est. Lightbase America do Sul Ltda. in Brazil
 • 2010 Est. Lightbase Hongkong Ltd.
 • 2008 Start of the R&D process for industrial LED solutions

What we stand for

Taking responsibilty to us is a clear justification towards our employees our partners and our clients. Therefore we are mindful not to overextend ourselves. We try to furnish proof of our responsibility step by step. Starting at the first phone call, the first initial meeting, planning, execution up to the final stages of a project.
Light affects us all. It determines our mood, affects our well-being and changes the course of nature. This is why we are determined to bring the top quality LED products to the world with expertise, passion and optimum efficiency.

Contact